Покрокове керівництво із виміру вікон

При першому спілкуванні замовника зазвичай уточнюють параметри віконного отвору, але встановити весь обсяг майбутніх робіт може тільки професійний замірник. Робота профільного фахівця – це єдиний спосіб уникнути додаткових витрат та забезпечити безпроблемний монтаж. Дана інструкція допоможе зробити правильне первинне вимірювання робочого отвору (віконця).

Вимір ширини (загальна інформація). Виміряйте відстань між лівою та правою стінками отвору у стіні. 

blank

Вимір висоти (загальна інформація). Виміряйте висоту отвору у стіні знизу вгору.

Вимірювання віконного отвору без «чверті»

Для визначення ширини рами майбутнього вікна необхідно від ширини віконного отвору (найменша величина з трьох виміряних) відібрати величину необхідного монтажного зазору 20-40 мм, залежно від кривизни стіни. Якщо ви бачите, що вертикальні частини отвору мають значний перепад, краще взяти 40 мм.

Висота віконної рами визначається як різниця між висотою віконного отвору (менша величина із трьох вимірів по вертикалі) та величиною монтажного зазору у верхній частині (15-20 мм), а також величини підставочного профілю (30 мм).

Також необхідно обчислити розміри підвіконня та відливу. Якщо є старе підвіконня, просто виміряйте його рулеткою. Якщо підвіконня не встановлено, то для визначення довжини необхідно виміряти відстань від укосу до укосу всередині. Ширина підвіконня залежить від глибини віконного отвору.

Важливо: підвіконня не повинне перекривати радіатор опалення! Ви повинні врахувати це та вибрати оптимальну ширину підвіконня. Довжина відливу визначається відстанню від укосу до укосу з боку вулиці. Ширина відливу визначається від рами вікна до краю, при цьому відлив може виступати від зовнішньої стіни на 30-50 мм.

blank
blank

Вимірювання віконного отвору з «чвертю»

Чверть у більшості випадків не симетричні, можливі перекоси. При вимірі вікна з чвертю важливо знати кілька основних правил:
Після цього необхідно переконатися, що отримана ширина не перевищує ширину отвору по внутрішнім укосам, а також не перевищує відстань між точками примикання внутрішніх укосів і рами. Якщо при монтажі вікна буде використовуватися підставковий профіль, то висота вікна визначається так:

Основні проблеми невірного виміру

Як повинно бути

Оптимальный отвір для коробки

Проблема
blank
А) Монтажний отвір більший за коробку
Рішення
blank
Доступний варіант. Необхідно нанести більше монтажної піни та штукатурку.
blank
Кращий варіант. Зменшити отвір, використовуючи розширювальний профіль
blank
Б) Монтажний отвір менший за коробку
blank

Отвір необхідно розширити

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте