Теплий поріг

Особливості конструкції теплого порога

Для виробництва порога використовується виключно стійкий до впливу алюміній.

Завдяки наявності термовставки, в порозі досягається оптимальна ізотерма в пороговій області, що мінімізує ризик утворення конденсату і пов’язаної з ним появи цвілі і грибка на поверхні порога всередині приміщення.

Включення порога в конструкцію вхідних дверей значно підвищує комфорт її експлуатації і знижує енерговитрати.

Торгова марка Framex пропонує спеціальну розробку для виготовлення термогерметичних металопластикових дверей.

Не секрет, що в масовому виробництві дверей, вузол примикання дверної стулки до алюмінієвого порогу є найбільш слабким місцем в частині герметичності і промерзання.

Для вирішення цієї проблеми розроблена інноваційна система “Теплий поріг”.

Теплі пороги мають ряд важливих властивостей:

Висока механічна
міцність

Стійкість до температурного впливу до 200°С при порошковому фарбуванні

В процесі експлуатації довго зберігає нанесене покриття
Не вбирає запахи
і вологу

Переваги теплого порога

Конфігурація нижньої частини порога дозволяє виконувати «теплий монтаж» вхідних дверей.

Для виробництва теплої вставки використовується виключно полівінілхлорид.

Використання теплої полівінілхлоридної вставки в виготовленні порога набагато покращує теплоізоляційні властивості конструкції і запобігає утворенню конденсату в приміщенні.

Профіль і комплектуючі мають сертифікат відповідності ГОСТ і ВЕЗ, тому конструкції з використанням теплого порога можуть бути встановлені в будівлях і приміщеннях абсолютно будь-якого призначення: промислових і громадських, житлових і комерційних, в тому числі в школах, лікарнях і дитячих садках.

Сьогодні система “Теплий поріг” є кращим рішенням для масового виробництва ПВХ дверей і відповідає високим вимогам по теплоізоляції приміщень.

blank
blank

Базовий профіль

Під пластини теплого порога надійно встановлюється теплоізоляція (ще називають базовий профіль). Він являє собою термопластичний пінопласт щільністю 100-400 кг / м3 на основі полімерного полістиролу (ПС). По своїй фізичній і хімічній структурі він повністю відповідає відомому пінополістиролу (EPS, StyroporR).

Найменші кульки з пінопласту з закритими порами діаметром менше 1 мм термічно зварюються одна з одною на стінках порожнин, утворюючи суцільний блок.

Нововведення в профілі підкладки полягає в розширенні цієї добре відомої технології в багато разів за рахунок збільшення щільності. Це призводить до унікальних властивостей матеріалу і в той же час до його безпеки, перевіреної десятиліттями.

Базовий профіль поєднує в собі найвищу міцність на стискання з кращою теплоізоляцією і малою вагою. Висока жорсткість (стиснення 2% при робочому навантаженні) і чудова довгострокова стабільність роблять профіль підкладки ідеальним рішенням для багатьох ізоляційних і легких будівельних конструкцій.
Профіль не деформується.

Зміна форми не відбувається навіть при постійно мінливих умовах навколишнього середовища.

Характеристики:

blank
blank
blank
blank

Штульпові пластини

Запірні і штульпові пластини надійно встановлюються в профіль теплого порога Конфігурація нижньої частини порога повторює конфігурацію ПВХ рами. Завдяки цьому з’являється можливість встановлювати додаткові профілі і виконувати «теплий монтаж» вхідних дверей.
blank

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте