Сертифікація Ift Rosenheim (Німеччина)

Інститут Ift Rosenheim (Німеччина)

ift Rosenheim є незалежною лабораторією та центром акумуляції останніх досягнень та інновацій у галузі виробництва та монтажу вікон. Одне з його завдань як сертифікованого випробувального інституту – складати звіти про зручність використання продуктів, на підставі яких згодом надається певне маркування. Воно, своєю чергою, служить споживачеві як ознака якості.

Институт ift Rosenheim логотип

Інститут ift Rosenheim - найвпливовіша організація галузі, що спеціалізується на тестуванні, дослідженні та сертифікації вікон, дверей, воріт, фасадів, а також комплектуючих та запчастин даної продукції.

Незалежна оцінка виробів проводиться командою експертів, серед яких вчені та інженери у лабораторіях, оснащених високоточним обладнанням.

Якість досліджень забезпечується ще й співпрацею з 87 національними комітетами зі стандартизації з усього світу.

Саме тому Сертифікат якості, виданий інститутом ift Rosenheim, є гарантом, що підтверджує якість та відповідність продукції заявленим параметрам та нормам.

Институт ift Rosenheim тестирование окон Framex №4

Порядок проведення випробувань комплектуючих та матеріалів

Институт ift Rosenheim тестирование окон Framex №5

Ift Rosenheim проводить свої випробування відповідно до чинних стандартів DIN та EN. Вікна, двері, фасади, ворота та важливі будівельні матеріали перевіряються на зручність використання. Ось приблизний список обов’язків випробувального інституту:

Огляд вікон та дверейEN 14351-1
Огляд фасадуEN 13830
Тестування дверей, воріт та затворівEN 14351-2

Не можете визначитися?

Скористайтеся безкоштовною консультацією від фахівців

  На основі широкого спектру перевірочних можливостей та майже сорокарічного досвіду ift Rosenheim вважається провідним на міжнародному рівні випробувальним інститутом, а також центром сертифікації якості таких продуктів, як вікна та фасади.

  Перевірка вікон та фасадів охоплює стандартні випробування нормативних якостей, наприклад, як основа для маркування знаком Європейського Союзу (CE), і аж до з’ясування придатності продукту до вживання, враховуючи призначення, вимогу та очікуваний термін експлуатації. При перевірках об’єкта в рамках експертизи враховуються специфічні особливості продукту.

  При систематичних випробуваннях репрезентативний вибір пробних екземплярів є важливою передумовою розробки компактних планів перевірки. Вибір методів випробування базується на багаторічному досвіді перевірок, експертиз та нормування.

  Институт ift Rosenheim тестирование окон Framex №3
  Випробувальний стенд німецького інституту віконних технологій ift Rosenheim

  Показники всієї системи або лінії продукту підтверджуються інститутом ift Rosenheim як нотифікованою установою у класифікуючих протоколах.

  Інститут має великі перевірочні можливості для проведення випробувань всіх якостей вікон і фасадів, наприклад, для імітації зливи, статичних і динамічних вітрових навантажень.

  ift Rosenheim є вірним партнером, коли йдеться про аналіз вразливих місць у рамках проектів, що розробляються. Лише ретельна перевірка продукції, проведена до серійного випуску, допоможе виробникам уникнути рекламацій при її довгостроковому використанні. Враховуючи все більш короткі інтервали, необхідні для розвитку сучасних продуктів, ця перевірка набуває великого значення.

  Список можливих випробувань ift Rosenheim:

  ift Rosenheim є нотифікованою установою, допущеною буднаглядом випробувальним інститутом перевірки, контролю та сертифікації для світлопрозорих конструкцій. Висока якість і визнання свідоцтв ift Rosenheim гарантують підтвердження результатів для допуску продукту в національному масштабі, отримання дозволу в окремому випадку і отримання загальноєвропейського маркування знаком CE.

  Для отримання знака CE інститут ift Rosenheim як нотифікована установа пропонує всі необхідні випробування. Висока компетенція співробітників інституту у всіх питаннях маркування CE та представництво в основних європейських комітетах гарантують виробникам свідоцтва, що мають високе визнання на європейському ринку.

  Наші проекти

  виконані з використанням сертифікованого профілю Framex

  Ми пишаємося тим, що продукція Framex удостоїлася визнання на такому високому рівні, і продовжуємо постійно вдосконалювати свою продукцію, розробляючи інноваційні рішення для вашого комфорту!

  Ресторан Chester

  Україна, Сміла

  Sport Life Південний

  Україна, Черкаси

  Буба

  Україна, Черкаси

  Фрукти із саду

  Україна, Черкаси

  У вас виникли додаткові питання?

  Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex

  Compare listings

  Порівняйте