Круглі Вікна

не обмежуйте свій будинок стандартами

Круглі вікна – так звані вікна-ілюмінатори, надають будинку цікавого, незвичайного вигляду.

Кругле ПВХ або алюмінієве вікно впишеться в стилі хай-тек, лофт, контемпорарі, фьюжн, поп-арт і мінімалізм.

Найчастіше круглі пластикові вікна роблять глухими, щоб вони служили довше. Але, по вашому побажанню, можна поставити імпост (планку посередині вікна), розділити вікно на дві частини і зробити його поворотно-відкидним. Щоб вікно відкривалося і навстіж, і на провітрювання.

Круглі вікна складно собі уявити з більш, ніж однією, стулкою. Але це піддається реалізації: ми можемо виготовити вікна з будь-якою кількістю стулок.

Глухе вікно
Найчастіше круглі вікна роблять глухими, тільки для світла
blank
Одностулкове вікно
Ви можете замовити відкидний варіант зі спеціальною фурнітурою
blank
Двостулкове вікно

Ви можете зробити відкидною одну або відразу дві стулки, тоді доглядати за вікном буде ще простіше

blank
Тристулкове вікно
Такі вікна відмінно виглядають в футуристичних інтер’єрах. І добре вписуються в стиль «хай-тек»
blank
Складене вікно
Хоча стулки тут найчастіше відкривати не можна, інтер’єр з таким вікном стане неповторним

Застосування круглих вікон

Ванні кімнати

Перетворіть свою ванну кімнату з нудної в сміливу з величезними круглими вікнами, розташованими прямо над ванною.

Сходи

Круглі вікна можуть бути розумною стратегією енергозбереження при розміщенні на сходах. Протягом дня вони будуть залиті великою кількістю природного світла, що позбавить від необхідності включати світло.

Кухня

Якщо з кухні відкривається мальовничий краєвид на природний пейзаж, в ній можна встановити панорамні вироби круглої форми, які не тільки забезпечать прекрасний огляд, а й візуально розширять простір.

Коник даху

Додайте ще одне джерело світла в свій житловий простір, встановивши невелике кругле вікно на фронтоні вашого будинку. Фронтон – це крихітна трикутна ділянка між дахом будинку.

Спальні

Зробіть ваші сни ще більш чарівними, встановіть у вашій спальні великі круглі вікна. Що б ви не обрали: класику чи сучасність, – у Framex щось для вас знайдеться.

blank

Вітальня

Широке кругле вікно у вітальні, розташоване над диваном, створює ілюзію того, що на стіні висить твір мистецтва.

Особливості круглих вікон

 • ПВХ вікна
 • Алюмінієві вікна

ПВХ профіль

Як оригінальне дизайнерське рішення, кругла конструкція допомагає підкреслити унікальність інтер’єру і екстер’єру, надати будівлі привабливий вигляд.
 • Практичність пластику
 • Порівняно доступна вартість
 • Оперативність виробництва
 • Низька звукопроникність
 • Висока енергоефективність
 • Термін служби більше 50 років
 • Герметичність блоку
 • ПВХ стійкий до атмосферних явищ, перепадів температури і вологості, а також до впливу УФ-випромінювання.

У круглого ПВХ вікна є обмеження за розміром . Воно не може бути ні занадто маленьким, ні занадто великим. Мінімальний радіус виробу залежить від найменшого можливого радіусу згинання пластикового профілю, максимальний - від ваги конструкції: стулка не повинна важити більше 80 кг. При цьому глухе вікно не може мати радіус, менший за 400 мм, що відкривається – менший, ніж 540 мм і більший за 740 мм.

Обійти це обмеження можна, якщо виготовити кругле вікно НЕ з однієї цільної стулки, а з двох напівкруглих стулок. Використання такої альтернативної конструкції вигідне в ситуаціях, коли бажана установка великого вікна. Одна напівкругла стулка важить вдвічі менше однієї цільної. Це простий і зручний вихід з положення, коли потрібно наповнити приміщення світлом і отримати можливість провітрювати кімнату.

Через свою форму, круглі вікна не мають справжнього підвіконня.

ПВХ профіль-2 Головний недолік круглої конструкції, в порівнянні з традиційними прямокутними аналогами – відсутність армуючого підсилення. Температура розм’якшення ПВХ до пластичного стану істотно відрізняється від аналогічної для металу. Тому не можна зігнути полівінілхлорид, армований залізним профілем. Таким чином, все навантаження приймає на себе пластмаса, що не критично для порівняно малих блоків, але зі збільшенням розмірів – будуть наслідки.

Зовнішня рама фіксується в отворі і практично НЕ схильна до якихось критичних навантажень. А ось стулки відкидних конструкцій можуть деформуватися, що, в свою чергу, призведе до втрати герметичності.

Додатково підсилити круглий пластиковий блок все-таки можна. Це досить дорога технологія, а в якості арматури замість металу використовується композитний полімер. Його розігрівають до потрібної температури, надають йому відповідний радіус і вставляють в підготовлений пластиковий профіль.

Одна з властивостей алюмінію – висока теплопровідність. Через цю його особливість найбільш поширене так зване холодне алюмінієве скління. Такий тип скління актуальний в приміщеннях, де енергоефективність має другорядне значення, наприклад, на неопалюваних балконах або лоджіях. Можливість виготовлення теплих алюмінієвих конструкцій також існує. Для цього використовують складні профільні системи, в яких металеві елементи розділені спеціальною термовставкою – полімером з низькою теплопровідністю.

Алюмінієві вікна

Переваги алюмінієвих вікон: 
 • Максимальний, серед всіх доступних матеріалів, термін експлуатації - більше 80 років;
 • Естетична привабливість скління на фасаді будівлі;
 • Маса алюмінієвих блоків менша, ніж у пластикових моделей. При цьому конструкція відрізняється високою механічною міцністю, що робить її використання найкращим, якщо блок буде піддаватися сильним вітровим навантаженням.

Головний недолік – порівняно висока вартість, яка може виявитися в два рази більшою, ніж у пластикових аналогів. Крім того, навіть у теплого алюмінію тепловтрати будуть вищі, ніж у пластику.

Типи відкривання вікон

Круглі вікна можуть відкриватися по-різному: на вулицю або всередину будинку, на провітрювання або повністю.
blank
Розпашне кругле вікно

Розпашне вікно відкривається не всередину кімнати, а назовні

blank
Штульпове кругле вікно
Хороший варіант, якщо ви плануєте вікно з двох стулок
blank
Поворотне кругле вікно

Таке ж, як і розпашне вікно, тільки відкривається всередину будинку

blank
Відкидне кругле вікно
Вікно, яке відкидається тільки на провітрювання
blank
Поворотно-відкидне (комбіноване) кругле вікно
Вікно, яке відкидається на провітрювання і відкривається всередину, в будинок

Профільні системи Framex

Надихайтесь

прикладами реалізації інтер'єрів та екстер'єрів з круглими вікнами

Framex довідник

ваш помічник у виборі

blank

Декороване скло

Елегантні склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку – це художнє рішення для інтер’єру або елегантного фасаду будівлі

blank

Склопакети

Дво-, трикамерні. Енергозберігаючі, звукоізолюючі, сонцезахисні, протиударні, декоровані …

blank

Фурнітура віконна

Правильна якісна фурнітура гарантує: пристойний зовнішній вигляд, надійне функціонування, відсутність дрібних і неприємних поломок

blank

Ламінація

За останні десятиліття у багатьох домовласників замість дерев’яних вікон з’явилися віконні блоки з ПВХ. Безперечно, вони багато в чому перевершують звичайні дерев’яні коробки…

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте