Розсувні системи

Framex – якість за будь-яких обставин

Розсувні системи Framex з алюмінію і ПВХ

Ми пропонуємо комплекс професійних рішень для виробництва ексклюзивних світлопрозорих конструкцій

Розсувні теплі ПВХ-системи

Світлопрозорі багатофункціональні конструкції, які застосовуються для скління великого отвору. Теплі розсувні системи застосовуються для зовнішнього скління і внутрішнього зонування функціонального простору. Світлопрозорі конструкції мають стильний вигляд, тому відмінно поєднуються з будь-яким екстер’єром та інтер’єром. Їх встановлюють в заміських котеджах, як вихід в сад, великих адміністративних і офісних центрах – для виходу на терасу, в ресторанах і т.д. Розсувні «двері-портал» дозволяють втілити всі дизайнерські рішення як в естетичному, так і в функціональному плані. Робота розсувної системи базується на переміщенні стулок по паралельних направляючих. У закритому положенні конструкція закривається на замок, що забезпечить вам безпеку. Завдяки високим теплоізоляційним властивостям розсувних ПВХ-систем, конструкції можна встановлювати як в регіонах з холодними температурними показниками, так і в південних регіонах України.
blank

Похило-розсувна система. Складається з комбінації “глухих” і рухомих стулок, що дозволяє створити справжню похило-розсувну стіну зі скла.

blank
Розсувна система «гармошка». Експлуатація розсувних «гармошок» не вимагає вільного простору на відкривання за рахунок відсутності кута повороту. Стулки складаються під стіною, їх кількість може варіюватися від 3 до 7.

Розсувні системи з алюмінію

Сучасні великогабаритні світлопрозорі конструкції, які втілюють в собі легкість, функціональність, надійність і естетичну красу. Алюмінієві розсувні системи – це вдала комбінація алюмінію та моноскла або алюмінію і склопакета.

Стулки алюмінієвих розсувних систем, рухаючись паралельно в одній площині, при відкриванні зсуваються одна за іншу. Така система передбачає можливість установки розсувної конструкції від «стелі до підлоги» і від «стіни до стіни».

Розсувні системи з алюмінію можна виготовити набагато більшого розміру, ніж розсувні системи з ПВХ – в цьому їх головна перевага. Алюмінієві розсувні конструкції можна пофарбувати в будь-який з кольорів за шкалою RAL. Також вони можуть мати різну текстуру, імітуючи цінні породи дерева.

Розсувні системи з алюмінію бувають:

Розсувна система з алюмінію у відкритому стані забезпечує повну свободу дій, комфорт, безпеку і естетичну красу. Доцільно для зовнішнього скління встановлювати алюмінієві розсувні системи при м’якому кліматі, наприклад, в південних регіонах України або на неопалюваних балконах.
blank

FRAMEX S22. Холодна балконна розсувна система. Отвір відкривається на 1/2 конструкції. Скління відбувається за рахунок моноскла. Рух стулок здійснюється по двох направляючих (рейках). Кількість стулок варіюється від 2 до 6.

Декорування профілю

більше 50 ламінацій

_____

ПВХ ламінується з однієї або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

Framex довідник

ваш помічник у виборі

blank

Безпека вікон

Вікна повинні відповідати міжнародним класам безпеки. З Framex ваші вікна будуть найвищої якості і убезпечать будинок від проникнення.

blank

Тепла дистанційна рамка

Являє собою комбінацію алюмінію і пластику з високоефективними ізолюючими характеристиками

blank

Європаз V.01 “Тип 1”, європаз V.02 “Тип 3”

Правильна якісна фурнітура гарантує: пристойний зовнішній вигляд, надійне функціонування, відсутність дрібних і неприємних поломок

blank

Декоративні стекла

Елегантні склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку – це художнє рішення для інтер’єру або елегантного фасаду будівлі

blank

Теплий монтаж

Метод установки вікон, при якому забезпечується додатковий захист монтажного шва за рахунок ізоляції від негативних впливів

blank

Склопакети

Дво-, трикамерні. Енергозберігаючі, звукоізолюючі, сонцезахисні, протиударні, декоровані

blank

Круглі вікна

Круглі, прямокутні, арочні, трапецієподібні, багатокутні. Вони можуть мати різні варіанти за розмірами і за способом відкривання

blank

Ламінація

Ламінація – це імітація дерев’яного зрізу. Щоб досягти цього, використовується плівка з різними малюнками розрізу дерева і певними

Оберіть краєвид з вікна і прикрасьте його Framex

Вікна з ламінованого ПВХ профілю надають інтер’єрам елегантності, затишку і натуральності.

«Профільні системи сертифіковані на відповідність вимогам нормативної документації України та успішно пройшли випробування в Інституті віконних технологій Розенхайма (Німеччина)»

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте