Підставочний профіль

Спеціальний елемент, який кріпиться до нижньої частини вікна і забезпечує правильну геометрію конструкції, а також захист від попадання води і холодного повітря в приміщення.

Підставочний профіль – підставка для всієї віконної конструкції: на нього кріпиться підвіконня і металевий відлив.

Виготовляється підставочний профіль з пластику міцнішого, ніж пластик віконної рами. Підвищена жорсткість пластика подставочного профілю необхідна для того, щоб він витримував високі навантаження.

Саме на підставочний профіль йде все навантаження, створюване металопластиковим вікном. Кріпиться даний профіль до віконної рами за допомогою саморізів, до нижнього торця, а відсіки між підвіконням, відливом і підставочним профілем заливаються монтажною піною.

blank

Для чого необхідний підставочний профіль?

Мета подставочного профілю – з`єднати підвіконня, пластикове вікно і відлив в одне ціле. Підставочний профіль приєднаний до ПВХ-конструкції для зручності при транспортуванні. У чому ж полягає зручність?

Підставочний профіль Framex серія К71

Профіль відповідає найвищим вимогам до енергоефективності та надає конструкціям додаткову міцність за рахунок великої глибини установки. Широкі склопакети і спеціальні системи герметизації забезпечують спокій і комфорт в приміщенні.

Підставочний профіль підвіконня K71 Premium гарантує високу теплоізоляцію і герметичність.

blank
Підставочний профіль K71 Classic
blank
Підставочний профіль K71 Premium

Підставочний Профіль Framex серія K58

З’єднання вікна з конструкцією стає все більш важливим в зв’язку з підвищеними вимогами, що пред’являються до теплоізоляції будівель сьогодні.

Завдяки оптимізованій ізотермічній кривій підставочний профіль підвіконня дозволяє задовольнити всі вимоги, що пред’являються до установки віконних елементів з високою теплоізоляцією.

Внутрішні і зовнішні точки опори припускають оптимальну передачу навантаження. Збірка відбувається за допомогою зручних детальних рішень:

blank
Підставочний профіль K58 Classic
blank
Підставочний профіль K58 Premium

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і
відповість на всі питання, що стосуються Framex

Compare listings

Порівняйте