Панорамні вікна

Архітектурний тренд
Класичне вікно – скління від підлоги до стелі. У цьому виді скління вікнами заміщається велика частина стіни, або стіна цілком.

Застосування

Переваги

Недоліки

Профільні системи

Рекомендації Framex

Розсувні двері

Панорамные окна Framex

Поворотно-відкидні.

Спосіб подвійної фіксації стулки, що дозволяє відкрити її повністю або зафіксувати невелику щілину для провітрювання.

Панорамные окна №2 Framex

Паралельно-зсувні.

Зручний спосіб відкривання при нестачі місця для орної рами. Механізм відкривання дозволяє паралельно зрушувати рами один щодо одного. Такі конструкції мають хорошу герметичність і теплоізоляцію.

Панорамные окна гармошка Framex

Книжка або гармошка.

Цей механізм набирає популярність в нашій країні. Перевага цієї системи в тому, що конструкцію можна повністю зрушити, об’єднавши, наприклад, вітальню і зимовий сад.

Параллельно-сдвижные панорамные окна Framex

Підйомно-зсувний.

Такі рами дуже теплі і надійні, вони мають гарну герметичність і безшумні при відкриванні. Їх основний недолік – висока вартість монтажу.

Панорамні вікна відрізняються особливістю орної конструкції і можуть бути з імпостом або зі штульпом
Панорамные окна с импостом Framex
Вікна з імпостом. Імпост – центральний горизонтальний або вертикальний елемент віконної конструкції. По суті це спеціалізований пластиковий профіль, що має всередині сталеве посилення. Імпост є опорою для стулки, візуально ділить віконний отвір на кілька частин. Його основна функція – стабілізація конструкції. Плюс такої системи в тому, що кожна стулка може відкриватися або відкидатися незалежно від інших.
Панорамные окна со штульпом Framex
Вікна зі штульпом. Штульпового механізм для фіксації стулок дозволяє позбутися від імпоста, тобто від «зайвих» вертикальних перегородок, що розділяють віконну раму. Це нагадує двостулкові двері – відкривши обидві стулки ми отримуємо єдиний отвір. Як правило одна з стулок може розчинятися і відкриватися для провітрювання, друга тільки розчинятися.

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте